W minionym tygodniu uczniowie klas 1-3 mieli okazję wybrać się na koncert do Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Józefa Zeidlera w Gostyniu. Utalentowani uczniowie szkoły muzycznej zaprezentowani swoje umiejętności gry na takich instrumentach jak m. in. skrzypce, gitara, saksofon czy perkusja. Ponadto na najmłodszych uczniów naszej szkoły czekały zagadki muzyczne, z którymi świetnie sobie poradzili. Był to pięknie spędzony czas przy dźwiękach muzyki. Mamy nadzieję, że wśród uczniów "dwójki" znajdą się przyszli adepci sztuki muzycznej.

"Drużyna Segregolandii - misja ratunkowa" - spektakl pod tym tytułem został zaprezentowany we wtorek, 16 kwietnia 2024 roku, przez aktorów Teatru Lalek "Pracownia za Piecem" w ramach kampanii prowadzonej przez Komunalny Związek Gmin Regionu Leszczyńskiego. Uczniowie klas pierwszych naszej szkoły, wraz z pierwszakami z innych gostyńskich szkół, uczyli się zasad prawidłowego postępowania z odpadami komunalnymi.

W miniony piątek, 12 kwietnia, klasa 5a odwiedziła Poznań. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

21 marca Dwójka przepędzała Zimę. Obejrzyjcie fotorelację!

Jesteś tutaj: Home Aktualności