Wspólne pasje w obiektywie

Pasja, zainteresowania, hobby. Te słowa znają wszyscy uczniowie, bowiem każdego z nich coś ciekawi, interesuje, intryguje. Co o tych pasjach myślą rodzice? A może to właśnie oni zainspirowali swoje pociechy? Wszak rodzice są pierwszymi wzorami dla dzieci, zachęcają do podejmowania różnych działań, poddają pomysły, dopingują. Szansę poznania pasji uczniów Dwójki, które dzielą oni ze swoimi rodzicami, dał konkurs fotograficzny "Pasje, którymi "zarazili” nas nasi rodzice". Uczestnicy konkursu, chętni uczniowie z klas 1-8, wykonali piękne zdjęcia, które ukazywały ich zainteresowania. Przygotowali również krótki komentarz, który informował o tym, co to za pasja i jaką rolę odegrali rodzice. Wszystkie nadesłane na konkurs prace fotograficzne są niezwykle interesujące i świadczą o dużym zaangażowaniu i wkładzie pracy uczestników w ich wykonanie. Prace oceniano w dwóch kategoriach: klasy 1-3 i klasy 4-6. W klasach młodszych poszczególne miejsca zajęli:
I miejsce – Kuba Olejniczak 2a,
II miejsce – Kajla Stańczuk 1b,
III miejsce – Patrycja Kornecka 2b.
Wyróżnienia otrzymali: Zofia Karolczak 2a, Jan Walczewski 2a i Olga Sekuła 1a.
Wśród uczniów klas starszych w gronie zwycięzców znalazły się i poszczególne miejsca zajęły:
I miejsce – Zofia Ludwiczak 8d,
II miejsce – Hanna Danielczak 5c,
III miejsce – Julia Sekuła 5a.
Wyróżnienia otrzymały: Marcjanna Murawka 8a i Zuzanna Wachowiak 8c.
Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Jesteś tutaj: Home Konkursy Wspólne pasje w obiektywie