Szkolny Konkurs Ekologiczny "Drugie życie odpadów"

W lutym 21 uczniów z klas VII-VIII wzięło udział w Szkolnym Konkursie Ekologicznym "Drugie życie odpadów". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej, promowanie zachowań mających na celu ochronę przyrody, a także zwrócenie uwagi na potrzebę segregacji odpadów i możliwość ich powtórnego wykorzystania. Uczniowie własnoręcznie stworzyli przedmioty oraz urządzenia z odpadów, które można wykorzystać w życiu codziennym. Laureatami konkursu zostali następujący uczniowie:
I miejsce: Zofia Ludwiczak klasa 8d,
II miejsce: Zuzanna Wachowiak klasa 8c,
III miejsce: Gabriela Staśkiewicz klasa 7a.
Osoby wyróżnione: Rafał Kasperczak klasa 8a, Oliwia Hamulska klasa 8c, Nadia Szafraniak klasa 8c, Zofia Kasperczak klasa 8d.
Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom gratulujemy!

Jesteś tutaj: Home Konkursy Szkolny Konkurs Ekologiczny "Drugie życie odpadów"