Dzień Babci i Dziadka

W styczniu w świetlicy szkolnej SP2 odbyły się zajęcia, które miały uczcić Dzień Babci i Dziadka. Celem zajęć było uświadomienie potrzeby szanowania oraz pomagania starszym osobom, a także przypomnienie, że o swoich dziadkach i babciach powinniśmy pamiętać częściej, niż tylko dwa dni w roku. Uczniowie oprócz pracy twórczej, chętnie opowiadali za co kochają te ważne dla nich osoby. Niezwykle cenią sobie ich przyjaźń, pomoc, zaufanie i przekazywanie tradycji rodzinnych. Zdaniem naszych uczniów babcia i dziadek - to takie osoby, które zasługują na medal za swoją nieskończoną miłość do wnuków. Na koniec zajęć dzieci wykonały okolicznościowe kartki w ramach projektu "Serdeczna karteczka", które przekazały swoim dziadkom i babciom.

Jesteś tutaj: Home Świetlica Dzień Babci i Dziadka