Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Świetlica

Tydzień z dinozaurami

Ostatni tydzień lutego upłynął pod hasłem "W świecie dinozaurów". Czas ten był okazją do rozmów o tych prehistorycznych zwierzętach. Dzieci poszukały jajka dinozaurów i zobaczyły co się z nich wykluło… Dużo radości sprawiła świetlikom zabawa w paleontologów. Uczniowie z zajęć przyrodniczych także odkrywali z zaciekawieniem szkielety dinozaurów, ukryte w piasku. Dzięki zabawom badawczym, dzieci obydwóch grup, mogły pogratulować sobie dużej wiedzy ekologicznej. Efektem tych działań było rozbudzenie ciekawości o naszej planecie. Dzieci chętnie dzieliły się własnymi wrażeniami i odczuciami po użyciu mikroskopu i szkieł powiększających. Dla świetlików oraz dla dzieci uczęszczających na zajęcia przyrodnicze był to dzień pełen wrażeń i ciekawych doświadczeń, spędzony w miłej, radosnej atmosferze.

Jesteś tutaj: Home Świetlica Tydzień z dinozaurami
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.