Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Świetlica

Nowe wyposażenie świetlicy

W tym roku szkolnym, podobnie jak w poprzednich latach, do świetlicy zakupiono wiele ciekawych gier planszowych i klocków edukacyjnych. Świetlicę wyposażono również w tunel do ćwiczeń ruchowych oraz pufy sako. Największy entuzjazm wywołały roboty wraz z tabletami. Dzięki tym pomocom świetliki będę mogły dobrze się bawić, rozwijać poznawczo, uczyć tak ważnego we współczesnym świecie programowania oraz odpocząć po pełnym wrażeń dniu.

Jesteś tutaj: Home Świetlica Nowe wyposażenie świetlicy
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.