Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Świetlica

Świetliki przygotowują się do Świąt!

Tegoroczna aura wzbudza w nas niepokój - czy w grudniowy czas spadnie śnieg? Miejmy nadzieję, że brak białego puchu nie zmyli Gwiazdora i uda mu się dotrzeć do naszej szkoły. Dzieci w świetlicy szkolnej przygotowały już kartki świąteczne, wykonały śliczne ozdoby na choinkę oraz skrupulatnie wypełniają kalendarze adwentowe, mając swoje "ciche" postanowienia. Obecnie świetliki są na etapie wysyłania listów do Laponii. Dzieci, zadowolone z efektów swojej pracy, czekają teraz na nadejście specjalnego gościa... Szkoda, że on odwiedza nas tylko raz w roku...

Jesteś tutaj: Home Świetlica Świetliki przygotowują się do Świąt!
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.