Światowy Dzień Pluszowego Misia

26 listopada w świetlicy szkolnej obchodzono Światowy Dzień Pluszowego Misia. Wszystkie świetliki zostały zaproszone do wspólnej zabawy! Tego dnia, odwiedził nas bardzo sympatyczny MIŚ, który zapraszał dzieci do "foto budki". Świętowanie rozpoczęliśmy od śpiewania piosenek oraz prezentacji dziecięcych pluszaków na dywanie. Miś zachwycony aktywnością i zaangażowaniem dzieci, przekazał świetlikom swoją sylwetkę. Każde chętne dziecko może zaprosić MISIA BOBA na nocleg. Przy tej okazji, podczas czytania dobranocki, wykona dla misia rysunek nawiązujący do przeczytanego tekstu. Pamiętajmy, że książki są także przyjacielem dzieci i dostarczają im wielu pozytywnych wrażeń.

Jesteś tutaj: Home Świetlica Światowy Dzień Pluszowego Misia