Wycieczka do Wrocławia

Uczniowie klasy 3a wzięli udział w wycieczce do Wrocławia. Wyjazd dostarczył im wielu nowych, bardzo cennych informacji ze świata zwierząt podczas zwiedzania popularnego w całej Polsce Zoo. Udało się wejść do Afrykarium, które zachwyciło uczniów kolorami i różnorodnością zwierząt mieszkających w wodzie. Po bardzo wyczerpującym spacerze cała klasa udała się na warsztaty z produkcji cukierków i lizaków do pracowni "Słodkie Czary-Mary". Każdy mógł samodzielnie wykonać dla siebie lizaka, co sprawiło uczniom dużo radości. W drodze na warsztaty udało się odnaleźć kilku znanych mieszkańców Wrocławia, mowa tu o krasnalach. Po ciepłym posiłku zadowoleni oraz bardzo zmęczeni uczniowie wrócili do swoich domów.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wycieczka do Wrocławia